Plávanie doma vo vani

aj novorodenci môžu plávať

MOJE SLUŽBY

Ako plávame doma

Ak chcete začať plávať s dieťatkom skôr, je to možné. Naše deti plávajú od narodenia. Pre dieťatko do 6.mesiacov je mierne nekomortné byť v skupine detí v bazénovej vode. Preto plávame s detičkami od narodenia priamo u Vás doma, vo vani. Súčasťou takého to stretnutia je aj starostlivosť o bábätko, ukázanie vhodnej manipulácie s dieťatkom, aby bola v prospech psychomotorického vývoja. Rozoberáme nosenie, prebaľovanie, masírovanie, pomoc pri rôznych problémoch, nadúvaní, nekľudnom spánku, kojení a pod. Pre nás je rovnako ako dieťatko dôležitá starostlivosť aj o Vás mamky, aby ste mohli byť pri Vašich deťoch v čo najväčšej pohode. Každé stretnutie prináša svoje témy presne tak, ako to potrebujete.

Miesto a čas

Miesto je u Vás doma. Čas je po individuálnej dohode. Približný čas návštevy je 1hod-2 hod. podľa potreby.

Cena

Cena za stretnutie je 40 Eur. Pri dohode nad 5 stretnutí je cena za stretnutie 30 Eur. Táto cena platí pre Poprad a okolie do 10km a celé Vysoké Tatry. Pokiaľ by ste chceli, aby som za Vami docestovala, dohodneme sa na cene individuálne podľa vzdialenosti.

Ak si chcete dohodnúť individuálne plávanie u Vás doma, prosím, vyplňte formulár nižšie

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Gabika Bačová

Plaváčka
Milujem vodu, plávam veľmi rada a plávam so svojimi deťmi od malička. Začala som plávať v českom Plávačku a jeho metódy mi lahodia a sedia k detskej duši. Sú veľmi láskavé, vedia naprávať pôrodné a popôrodné traumy a prehĺbujú medzi dieťaťom a rodičmi dôveru. Som certifikovaný tréner plávania pre deti od narodenia.