Otvárame nové kurzy

Ak ste sa práve teraz dostali na našu stránku, dovoľujeme si Vám oznámiť, že plánujeme otvoriť ďalšie plaváčkovské kurzy.

Ak chcete vedieť niečo viac o kurzoch, môžte prejsť priamo na našu stránky: http://plavacek-deti.sk/nase-kurzy/

Prvým bude kurz pre bábätká od 5.mesiacov do 12. mesiacov. Lekcie sú postavené pre deti, ktoré ešte nevedia dobre chodiť. Dieťaťko sa zoznamuje s vodou, ale ešte si celkom dobre pamätá pocit, keď vo vode prebývalo predtým, ako sa narodilo. V závislosti od pocitu rodičov sa dostávame k tomu, aby dieťa išlo pod vodu. Tam má možnosť samé uvoľniť svoje napätia, pohyby sú pre nich prirodzené, majú možnosť posilniť brušné aj chrbtové svaly. Na druhej strane je to zážitok sprevádzania svojho dieťaťa do iného prostredia, čím sa buduje dôvera. Nepoužívame žiadne pomôcky, ktoré nadnášajú, najlepšou pomôckou je v tomto prípade rodič. Na našich kurzoch sú vítaní aj obaja rodičia.

Druhým kurzom bude kurz pre deti od 1.-3 rokov. Ide o detičky, ktoré už chodia, plávanie je vedené formou hry, vždy za prítomnosti rodiča, ktorého aktívne zapájame do hier. Dieťa sa učí potápať, pohybovať sa vo vode vpred a predlžovať vzdialenosti. Samozrejmosťou sú sebazáchranné manévre.

Posledným kurzom je kurz pre deti od 3-6 rokov, tam sa deti učia od začiatku kontaktu s vodou až p začiatky plaveckých štýlov. V lekcii je 6-10 detí a obsah lekcií tvoríme podľa schopností detí. Tento kurz sa bude konať cez víkendy, aby sme vedeli výjsť v ústrety aj rodičom, ktorí už pracujú.

Plávame v bazéne s 30-31 stupňov teplou vodou. Po plávaní detí saunujeme  a masírujeme, aby sme im dali zažiť absolútny relax. Po lekcii ešte trávime spoločne čas v detskom kúte hotela, kde si rozoberáme, čo máme na srdci, alebo aj nie.

Najbližie sa kurzy otvárajú:

26.4.2017 Kurz pre deti od 6.-12.mesiacov

26.4.2017 Kurz pre deti od 1-3 rokov

29.4.2017 Kurz pre deti od 3-6. rokov

Tak ak sa k nám chcete pridať, budeme sa veľmi tešiť.

Gabika Bačová

Tím Plaváček Babyclub SK

 

Gabriela Bačová
Skúsenosti s plávaním detí som zbierala päť rokov v českom Plaváčku, www.plavacek-deti.cz . Zažila som aj na svojich deťoch obrovský prínos s plávaním, saunovaním a masírovaním detí. O nás si prečítajte tu.
Komentáře