Vitajte pri ponuke rodinných 

pobytov plávania s deťmi

Plaváček BabyClub SK

Tešíme sa na Vás v našej plaváčkovskej rodine

Mama, tato, vitaj u nás v Tatrách, 

na pobytoch spojených s plávaním detí.

 

 

U nás je krásne, veď vieš. My si tu žijeme, dýchame, tvoríme a pracujeme. My to tu milujeme a pozývame Teba, aj Tvoju rodinu, užiť  si vodu v horách, hory s vodou a nás, čo si tu tak plávame, beháme, lezieme, kŕmime zvery a staráme sa o to, aby Tatry žili a prekvitali. 

Už si zvedavejšia/í ? 

My totiž milujeme plávanie. Nielen také hocijaké. My okrem zadržaného dýchania nevnímame rozdiel, či sme na suchu, či vo vode. Žijeme v nej, hráme sa, túlime, skúšame v nej všetko možné. Sme na ňu zvyknutí a nebojíme sa jej, lebo k nej máme zdravý rešpekt. Vieme Ťa to naučiť, aj Tvoje deti. Vieš, že aj Tvoje dieťatko od 5. mesiacov vie byť rovnako vo vode, plávať,  dokonca sa aj zachrániť samo?  Naše deti sa to naučili, môžu sa naučiť aj Tvoje. 

Naše plávanie pomáha aj v psychomotorickom vývine.  Zaostáva Tvoje dieťatko v pohybe? Cvičíš aj Vojtovú metódu, tak si príďte k nám zaplávať. U nás to nebolí a pomáha rovnako. 

Máš Ty alebo Tvoje dieťatko strach z vody? Mal/a si zlé zážitky s vodou, ale chceš, aby to Tvoje dieťatko malo inak? Tak sa netráp, nemusíš to predlžovať,  pobaľ si kufre a príď. Pôjdeme s Tebou krôčik po krôčiku, budeme Ti oporou, prevedieme Ťa, ukážeme Ti svet vo vode, aký môže byť radostný, pokojný, krásny. 

 Máš dieťatko, ktoré je také živé, až máš husiu kožu, ako nedáva pozor. Niekoľkokrát si si musel/a zakryť oči, lebo si si myslel/a, že toto nedopadne dobre. Tŕpneš, keď sa len mihne okolo hlbokej vody, kedy sa do nej vrhne a bude po srande? Tak si pobaľ kufre a príď s celou rodinou k nám. Naučíme Teba aj Tvoje deti samozáchranným manévrom a už sa nebudeš musieť báť. 

No a keď máš veľké deti, tak si pobaľ kufre a príď, naučíme Teba a deti poriadne plávať. Čo je to poriadne? My nie sme pretekári, od pretekárov máme ďaleko, ale počul/a si o totálnom plávaní? Plávaní, ktoré nevyčerpáva, môžeš ním preplávať ďaleké km bez toho, aby si sa priveľmi unavil/a? Je to možné, jasnačka, veď my tak plávame. Malí aj veľkí. 

Asi si tak hovoríš, že no a čo potom, keď doplávaš? Nemaj strach, u nás nie je čas na nudu. Saunujeme, masírujeme, a potom žijeme ďalej. Lezieme, hráme sa, spievame, chodíme na výlety, ale voláme aj zaujímavých ľudí. Čo tak napríklad porozprávať sa s ľuďmi z horskej služby? Čo robiť, keď stretneš medveďa a tak. Ale hlavne Ti ukážeme, miesta, ktoré sú pre nás najkrajšie na Zemi. Miesta, kde sa nám zatajuje dych, kde veľkoleposť naberá svoj význam. Poznáme ich, prešli sme nimi nespočetne veľakrát. 

Hovoríš si, že to Ťa vyčerpá? Ale čo si, my máme tiež deti, vieme, že si potrebuješ aj oddýchnuť. Dokonca niekedy aj bez detí. No tak nám ich normálne necháš, my Ti ich postrážime koľko chceš a bež kam potrebuješ. Spať, oddýchnuť, do wellnes, prejsť sa, niekam vybehnúť, alebo si len tak užiť so svojou polovičkou. 

Veď sme tu pre Teba. Som Ti hovorila, že Ti chceme ukázať, ako sa v Tatrách žije. 

No tak si pobaľ kufre a príď si vyvetrať hlavu a prepláchnuť nos.  Nalož rodinu do auta, zaparkuj u nás a môžeš vypnúť.  Jazda sa začína. 

SEMINÁRE: TERMÍNY ČOSKORO DOPLNÍME ... 

Nejnovější články

Bude to trochu dlhší blog a nebude úplne o plávaní, ale mám potrebu dať vedieť o tom,…
Celý článek
V poslednom čase dostávam rovnakú otázku. Keď budeme chodiť plávať v zime, neochorie nám dieťa? Viete, lebo…
Celý článek
Ja viem, predstava, že to malé novorodeniatko nosíte niekde na bazén, to je taká trochu z cesty.…
Celý článek

Nadpis, klidně na dva tři řádky, který přiměje
návštěvníka, aby vám dal svůj kontakt.