MIMI

3.-6. mesiacov

KURZ MIMI pre bábätká od 3.-6.mesiacov

Vitajte aj s Vaším bábätkom. 

Vytvorili sme priestor pre tých najmenších. Nepôjde o klasický kurz plávania, ale skôr o jeho prípravu. Budeme si skôr užívať spoločné chvíle vo vode, učiť sa držať a manipulovať, veľa relaxovať, zbližovať sa a poznávať. Súčasťou kurzu budú aj základné informácie o psychomotorike, ako ju podporiť ale zároveň nepreťažiť. Ako reagovať na psychické rozpoloženie svoje a svojho dieťaťa, niekedy rozpoloženie ostatných členov rodiny, ktoré tvoria prostredie, v ktorom sa bábätko nachádza, vníma a učí sa. 

Zároveň sa budeme zaoberať nosením, bezplienkovej metóde, cvičeniu od najmenšieho veku. 

Naučíte sa celý postup masáže celého  tela u detí, aby ste uvoľnili a podporili stuhnuté časti, ktoré mohli vzniknúť počas vývinu v maternici. Čím si prejdeme určite sú spomienky na pôrod a ak sa vyskytli komplikácie, tak sa budeme snažiť vyvolať skúsenosť, ktorá ich môže prepísať, uhladiť, uvoľniť. 

Cieľom totho kurzu je zladiť sa vo vode tak, aby ste so svojim drobatkom mohli spolupracovať, rozumeli si. V každom našom kurze sú otcovia vítaní. Podporujeme, aby plávala a trávila čas spolu celá rodina. 

PLÁVAME V PONDELOK ALEBO UTOROK O 8.30 

CENA: 140 Eur