Plavecký kurz

pre domškolákov

Aj Vaše dieťa sa má právo sa učiť plávať a spoznávať sa s vodou v kruhu kamarátov, ktorí sa vzdelávajú rovnako. 

17.-22.11.2019

Plavecký kurz v Tatrách

Máte doma domškoláka a chceli by ste s ním absolvovať plavecký výcvik. Vytvorili sme priestor, kde sa môžu stretnúť domškoláci a popri výcviku plávania si užiť aj kopec zábavy, spoznať Vysoké Tatry a niečo sa o nich dozvedieť. 

Ako to bude prebiehať? 

Miesto

Hotel Átrium, Nový Smokovec

Termín

17.-22.11.2019

Plavecký výcvik 40Eur/ pobyt

Pláva sa v uzavretom wellnes centre hotel Átrium. Lekcia začína o 8.00 alebo o 9.00 hod. podľa počtu detí. Lekcia pozostáva zo 45min plávania. Po plávaní môžu deti ostať užiť si tobogány, vírivku, sauny. Plavecké lekcie budú prebiehať od pondelka do piatku. V nedeľu hneď po príchode si deti rozdelíme do skupín podľa odvahy a strachu z vody.

Sprievodný program 50Eur/pobyt

Sprievodný program spočíva v tom, že prejdeme s Vami niektoré zaujímavé miesta, ako Tricklandia, Múzeum TANAPU, areál FIS na Štrbskom plese s výstupom na mostíky, Zamkovského chatu. V prípade nepriazne počasia pripravíme deťom tvorivé dielne. Podľa počasia zmena programu vyhradená.

Ubytovanie 330 Eur/ 5 nocí

Ubytovanie je pripravené v hoteli Átrium. V cene ubytovania sú raňajky. Cena dvojlôžkovej izby je 330Eur/ 5 nocí. Nastupuje sa v nedeľu poobede, končí sa v piatok doobeda. V dvojlôžkovej izbe je možnosť prístelky 25Eur/ noc. K dispozícii sú aj rodinné izby pre 4 osoby 600 Eur / 5 nocí/ 4 osoby. V prípade, že máte svoje iné ubytovanie, máte možnosť si zvoliť len program, na ktorý budete dochádzať.

Stravovanie

Raňajky sú v cene ubytovania. V prípade, že máte záujem o polpenziu, ktorá vychádza 80Eur/ dospelá osoba (a deti staršie ako 12r.) a 40Eur/ pobyt (pre deti mladšie ako 12r.).